O nás…

Loutkové divadélko Aleše Bílka „Vysmáto“ má již dlouholetou tradici. Co začalo jako zábavný koníček, později přerostlo v plnohodnotnou životní náplň.
S loutkovým divadlem jezdím již od roku 1998 a za tu dobu mi prošla rukama celá řada nejrůznějších loutek a odehrál jsem rozmanitá představení, díky čemuž jsem získal nezapomenutelné zážitky a cenné zkušenosti.

S divadélkem jezdím křížem krážem po celé České republice a během školního roku hraji především v mateřských a základních školách. Dále svým vystoupením rád zpestřím kulturní akce, slavnosti či rodinné oslavy. Vždy se snažím najít to nejoptimálnější řešení, aby mí diváci byli co nejvíc spokojení a odnesli si veselý zážitek.

Cílem mého divadélka „Vysmáto“ je, jak již název napovídá, vykouzlit úsměv na každé tváři. Ačkoliv hraji převážně dětem, jsou má představení určena bez rozdílu všem, kteří se chtějí od srdce zasmát, ale i těm, kteří v sobě i v těžších životních situacích chtějí objevit tu, možná zapomenutou, bezstarostnou stránku, aby si mohli dovolit hodit alespoň na chvíli všechny trable za hlavu a ponořit se do pohádkového světa statečných princů, půvabných princezen, hrozivých draků, proradných čarodějů, popletených čertů, mluvících zvířátek a dalších bytostí… Fantazii se totiž meze nekladou.